Продавец ТОВ "Агрохімцентр ТД" развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
111 отзывов
Скидки от 5 до 35%!Купить со скидкой!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Якщо Вас цікавить якесь термінове питання, можете написати нам смс або у вайбер. Приймаємо замовлення ми кожен день, але відправка буде з 08:00 в понеділок З повагою: Ярослав Меренда +380504622285

Протруйник Авіценна

Потужний і надійний захист зернових культур від шкідливих організмів

На сьогодні найважливішим заходом захисту  зернових культур від дії шкідливих організмів є протруювання насіння.

 Потужним  і надійним є фунгіцидний протруйник Авіценна. Препарат має у своєму складі три діючі речовини: тебуконазол 50г/л, прохлораз 250г/л, крезоксим-метил 50г/л. Поєднання трьох діючих речовин із різними механізмами дії запобігає виникненню резистентності у збудників хвороб.

·         Тебуконазол сприяє захисту проростків, інгібуючи біосинтез стерину, що викликає порушення у процесі поділу клітин і є причиною загибелі гриба. Тебуконазол гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. При цьому розвивається краще коренева система і це сприяє кращій перезимівлі зернових.

·         Крезоксим-метил має лікувальну і захисну дію, і також стимулюючу.

·         Прохлораз знезаражує ґрунт, діє як локальна дезінфекція.

Авіценна ефектиний протруйник завдяки трьом діючим речовинам.

Має широкий спектр захисту від захворювань культур. Препарат контролює на зернових наступні хвороби:  сажкові, а саме:

1.    Тверду сажку  - Tilletia caries, хвороба проявляється тільки на початку молочної стиглості, збудник зимує у ґрунті.  При роздавлюванні уражених колосків замість молочка виділяється сірувата рідина із запахом триметиламіну (запах розсолу оселедців), тому часто тверду сажку називають смердючою;

2.    Летючу сажку - Ustilago tritici,  захворювання проявляється на початку викидання колосу;

3.    Карликову сажку - Tilletia controversa, уражений колос щільний, вкорочений, іноді навіть не виходить з пазухи верхнього листка, або залишається наполовину ним прикритий до повної стиглості;

4.     Стеблову сажку - Urocystis tritici, виявляється на стеблах, листках і піхвах у вигляді довгастих опуклих смуг завдовжки до кількох сантиметрів, збудник зимує у грунті і насінні;

5.    Фузаріозна коренева гниль - Fusarium culmorum, проявляється у вигляді побуріння первинних і вторинних корінців, підземного міжвузля і основи стебла. У вологу погоду на уражених органах утворюється рожевий наліт;

6.    Церкоспорельозна коренева гниль - Pseudocercosporella herpotrichoides, збудник викликає почорніння коренів, підземного міжвузля і основи стебла;

7.    Гельмінтоспоріозна (звичайна) коренева гниль - Bipolaris sorokiniana, спостерігається побуріння, деформація проростків, які часто гинуть до виходу колеоптиля на поверхню ґрунту.

8.    Снігова або фузаріозна плісень– Fusarium nivale, виникають водянисті плями, на яких утворюється спочатку ніжний, а потім рожевий наліт на листках.

Протруйник застосовують на пшениці, ячмені, овесі, просі, кукурудзі на зерно, льон-довгунець, також на ріпаку. На ріпаку протруйник контролює наступні хвороби:

1.      Фомоз -  Leptosphaeria maculans, проявляється у вигляді почорніння нижньої частини, в місцях ураження кора світліє, стає сірою і покривається чорними крапками. Стебло проростка висихає, стає трухлявим і, рослина гине. Збудник зберігається на насіння, рослинних рештках.

2.      Альтернаріоз – Аlternaria brassicicola,  хвороба викликає  на сім’ядолях та листках ріпаку чорно-бурі або темно-сірі різко обмежені зональні округлі плями. На стеблах і гілках плями різні за величиною і формою, переважно витягнуті, темні, блискучі, часто зливаються, охоплюючи значну частину поверхні стебла або гілок.

Норми внесення:

Авіценну вносять у нормі 0,4-0,6 л/т на пшениці, ячмені, овесі, просі, льоні-довгунці. На кукурудзу на зерно препарат застосовують у нормі 0,5-0,6л/т, а на ріпаку 0,5 л/т. При протруюванні норма робочого розчину для зернових повинна становити 10л/т, для льону 3-5л/т, для ріпаку 10л/т.

Авіценна завдяки поєднанню трьох діючих речовин знищує інфекцію всередині насіння, на поверхні, та в ґрунті.

Але крім загрози сходам сільськогосподарським культурам від хвороб, великої шкоди завдають і комахи-фітофаги, які при накопиченні зможуть і призвести до повного знищення посівів.

У поєднанні з фунгіцидним протруйником використовують інсектицидні протруйники такі як: Командор Екстра, Командор Гранд.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner