Продавец ТОВ "Агрохімцентр ТД" развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
111 отзывов
Скидки от 5 до 35%!Купить со скидкой!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Якщо Вас цікавить якесь термінове питання, можете написати нам смс або у вайбер. Приймаємо замовлення ми кожен день, але відправка буде з 08:00 в понеділок З повагою: Ярослав Меренда +380504622285

Інсектицидний протруйник Командор Екстра

Командор Екстра має у своєму складі імідаклоприд 600г/л. За дією це контактно-кишковий, системний  інсектицид від захисту посівів зернових, ріпаку, соняшнику, буряків цукрових, картоплі від широкого спектру комах-фітофахів, які завдають щкоду посівам у період сходів.

Протруйник Командор Екстра використовують проти блішок – Phyllotreta, злакових мух -  Chloropidae, попелиць - Aphidoidea у нормі 0,3-0,6л/т. Проти хлібної жужелиці - Zabrus tenebrioides  на зернових норма витрати Командор Екстра  становить 0,8-1,0 л/т насіння. Норма витрати робочого розчину 10л на одну тонну насіння.

Також протруйник застосовують проти дротяників - Agriotes spp. На кукурудзі норма витрати препарату становить 5-9 л/т насіння. На соняшнику 8-12 л/т насіння. Норма витрати робочого розчину для кукурудзи, соняшнику  10-15л/т

На ріпаку проти ґрунтових  шкідників та хрестоцвітних блішок - Phyllotreta spp.  – 3-6 л/т. Проти комплексу шкідників сходів у посівах буряків цукрових застосовують у нормі 100-150 мл/ посівну одиницю.

На картоплі проти колорадського жука - Leptinotarsa decemlineata, дротяників – Agriotes spp., личинки пластинчастовусих – Scarabaeidae, чорнишів – Tenebrionidae у нормі – 0,2 - 0,3л/т.

Імідаклоприд належить до хлорнікотинолів. Діюча речовина діє на нервову систему комах, при цьому блокує передачу нервових імпульсів. Поглинається кореневою системою під час проростання і поширюється по всій рослині. Тривала інсектицидна дія проти комах з гризучим і сисним ротовим апаратом це завдяки рівномірному розподіленню діючої речовини по рослині.

Командор Екстра має ряд переваг: спектр дії широкий; не викликає резистентності у комах-фітофагів; захист від ґрунтових і надземних шкідників; не викликає фітотоксичності у рослини; тривалий період захисту від комплексу комах-фітофагів.

Препарат не сумісний з препаратами, які мають сильно лужну або сильно кислу реакцію.

Перед протруюванням потрібно щоб насіння було очищеним від пилу, домішок, оскільки це зв’язує велику кількість робочого розчину і знижує ефективність препарату.

Командор Гранд за дією контактно-системний. Препарат двокомпонентний : імідаклоприд 500г/л, альфа-циперметрин 50г/л.

Препарат має ряд переваг: поєднання двох діючих речовин  запобігає виникненню резистентності у комах-фітофагів; широкий спектр дії від ґрунтових, наземних, а також комах з рядку лускокрилих  - Lepidóptera (совки- Noctuidae); тривалий період захисту; репелентна властивість альфа-циперметрину та антистресова дія імідаклоприду; відсутність фітотоксичності для рослини; надійне утримання на поверхні насіння завдяки формуляції препарату.

Імідаклоприд діє на нервову систему комах. Альфа-циперметрин порушує проникненість клітинних мембран. Поєданння двох діючих речовин сприяє високій ефективності проти комах-фітофагів.

Завдяки наявності фумігантного ефекту  альфа-циперметрину препарат діє і в ґрунтовій газовій фазі. Пари інсектициду проникаючи через органи дихання та покривні тканини комах сприяють пригніченню харчової активності, порушенню нервової системи.

Командор Гранд застосовують проти комплексу наземних та ґрунтових шкідників сходів у нормі 0,3-0,6 л/т  для захисту пшениці, ячменю. А проти хлібної жужелиці  - Zabrus tenebrioides – 1,0 л/т насіння. Для захисту кукурудзи проти комплексу ґрунтових та наземних фітофагів норма витрати становить 6,0-8,0 л/т насіння, соняшнику 8-10 л/т, ріпаку 3,5-7,0 л/т, сої 1,0-1,5 л/т, картоплі 0,2-0,35 л/т.

Норма витрати робочого розчину при протруюванні зернових повинна становити 10л/т , кукурудзи, соняшнику – 10-15л/т, ріпаку 8-10л/т, картоплі 10л/т.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner