Корзина
83 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Скидки от 5 до 35%!Купить со скидкой!

Інокулянт АТУВА і протектор Премакс

АТУВА Інокулянт для сої (+ протектор Премакс).

Звертаємо вашу увагу, що продукти Атува і Премакс (протектор) продаються окремо. Для ефективності продукта Атува його слід використовувати разом із протектором Премакс.

Реєстрант:  ТОВ “Сингента”

Упаковка: 

Полімерні пакети об’ємом 4 л з інокулянтом Атува™ та об’ємом 1 л з протектором Премакс

Діюча група: 

Штами бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum (штам 5079 і штам 5080), титр життєздатності клітин бульбочкових бактерій на 1 мл препарату — не менше як 2 × 1010 КУО*/мл

Клас токсичності: 

Нетоксичний, ЛД50 > 5 млрд клітин/мишу

Препаративна форма:  Стерильна рідка формуляція

Головні переваги використання інокулянту Атува.

• Концентрація бактерії 2 × 1010/мл — найвища серед конкурентних продуктів
• Потовщена стінка мембран бактерії (технологія ОSМО-протекшн) забезпечує високий рівень виживання бактерії в упаковці і на насінні в стресових умовах (засуха, холод, хімічний стрес)
• Інокулянт розроблено і виготовлено компанією «Різобактер»

Культура Спектр дії Фаза внесення Норма витрати, л/т

Соя

Утворення бульбочок на коренях та фіксування атмосферного азоту в симбіозі з рослинами сої

Обробка насіння

2 л/т Атува™ +
0,5 л/т Премакс

Атува™ ― це інокулянт для сої від одного із світових лідерів ринку біологічних препаратів компанії «Різобактер» (Аргентина), виготовлений спеціальним методом розмноження бактерії за ексклюзивною технологією ОSМО-протекшн для підвищення сумісності з протруйниками та досягнення найкращого рівня інокуляції.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Біопрепарат зберігають окремо від пестицидів і харчових продуктів у темному, захищеному від атмосферних опадів приміщенні при нормальній вологості від 60 % до 75 %. Термін зберігання препарату в тарі виробника при нормальній вологості і температурі від +4 °С до +10 °С — 24 місяці.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ АТУВА.

При температурах не нижче за +10 °С. Температура води при готуванні робочої рідини не вище за +25 °С. Приготовлену робочу рідину варто вжити протягом двох годин при вологості від 60 % до 75 %. Препарати слід використати одразу після відкриття пакета (оригінального фасування).

ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНОКУЛЯНТУ ВІД КОМПАНІЇ СИНГЕНТА "АТУВА"

Протруєння слід проводити в місцях, де немає впливу прямих сонячних променів. Для найдовшого зберігання активності спочатку треба наносити протруйник, а потім інокулянт. Середовище, яке міститься в продукті, було стерилізовано перед внесенням азотофіксуючої бактерії, що дозволяє унеможливити забруднення препарату іншими сторонніми організмами.

Другие статьи