Корзина
83 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Скидки от 5 до 35%!Купить со скидкой!

Інокулянт Аква (Aqoua Sachet) 3 покоління

Новітній інокулянт для сої, виробництва Аргентина!

Рідкий інокулянт азотфиксатор АКВА - Bradyrhizobium japonicum, для обробки насіння сої (Glicine max L.).
Фасовка: 2 л. Інокулянт + 1л. Протектора ..

Норма витрат:

На полях без історії сої, на 1 тонну насіння витрачається 2 літр інокулянту Аква і 1 літр протектора Аква, плюс протруйник згідно з інструкцією.

На полях з історією сої, не менше 3 років, на 1 тонну насіння витрачається 1 літр інокулянту Аква і 0,5 літра протектора Аква, плюс протруйник згідно з інструкцією.

Симбіотичні і селективні ризобактерій входять до складу рідкого інокулянту високу ефективність. При інокуляції на кожне насіння сої потрапляє близько 10 000 000 азотфіксуючих бактерій.

Зміст живих клітин бактерій Bradyrhizobium japonicum 1х10¹⁰ КУО / мл.

Штами бактерій розроблені і відібрані в Національному Інституті Аграрних технологій Аргентини. Вони забезпечують високий коефіцієнт азотфіксації, і здатність виживати в різних кліматичних умовах.

Абсолютна стерильність і висока концентрація інфекційних бактерій, а також присутність Nod-фактора, що відповідає за ініціацію та специфічність утвореного симбіозу, є гарантією освіти високоефективних клубеньков і як наслідок краще забезпечення азотом, протягом усього циклу зростання рослини.

Застосування інокулянту АКВА підвищує врожайність сої і наступних культур, які слідують за нею, завдяки залишковим азоту, який залишається в бульбах після збирання врожаю.

Висока концентрація, біологічна чистота штаму в поєднанні з збалансованим протектором АКВА (поставляється в окремій упаковці) дають можливість, інокулювати насіння, завчасно від 7 до 21 дня до посіву. При цьому бактерії гарантовано залишаються активними і життєздатними.

Інокулянт АКВА сумісний з хімічними протруйниками насіння.

До складу інокулянту АКВА включений протектор, який продовжує час життєздатність бактерій, забезпечуючи їм комфортне середовище в оригінальній упаковці.

Упаковка: Фасовка 1л. інокулянт + 1л. Протектора.


Переваги Інокулянти для сої "Aqoua Sachet":
- Висока концентрація азотфіксуючих бактерій;

- Повністю розкриває потенціал рослини;

- Забезпечує азотне живлення сої на весь період вегетації на відміну від мінерального азоту, який надходить на стартовому етапі;

- Підвищує родючість і активізує грунтову мікрофлору завдяки біологічному азоту;

- підвищує врожайність сої на 2-7 ц / га .;

- збільшує вміст білка в сої на 3-5%;

- сприяє накопиченню азоту в ґрунті;

- можливе застосування з хімічними протруйниками.

- підвищує стійкість рослин до хвороб;

- вимивається з грунту.

Спосіб приготування розчину для інокуляції:
У чисту ємність вилити вміст пакета з інокулянтом АКВА (2 літри), додати туди протектор-прилипач АКВА (1 літр), ретельно переміщати. Почекати 5-10 хвилин і додати протруйник для сої, згідно рекомендованої дози. Потім зробити інокулюють насіння (рівномірне нанесення препарату на насіння до повного покриття поверхні насіння).

На полях без історії сої, на 1 тонну насіння витрачається 2 літр інокулянту Аква і 1 літр протектора Аква, плюс протруйник згідно з інструкцією

На полях з історією сої, не менше 3 років, на 1 тонну насіння витрачається 1 літр інокулянту Аква і 0,5 літра протектора Аква, плюс протруйник згідно з інструкцією.

Уникати впливу прямих сонячних променів на Інокулянт і оброблене насіння;

Обробку проводять вручну або в машинах для протруювання насіння, порційного або потокового типу.

Обробку проводити тільки в складах або під дахом зернотоку, при транспортуванні насіння вкривати брезентом.


Особливість агротехніки з "Aqoua Sachet":
Важливим фактором для ефективності інокулянту АКВА і нормального функціонування симбіозу рослини і бактерій є агроекологічні умови:

- наявність в грунті фосфору не нижче середнього (2,5 мг / 100 гр грунту);

- кислотність грунту (рН) для посівів не нижче 5,0;

Правила зберігання препарату:
Препарат зберігати при температурі від + 5 ° С до + 20 ° С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів. Підвищення температури при зберіганні призводить до зменшення терміну придатності препарату.

Інокулянт для сої АКВА рекомендуємо в застосування з більшістю інноваційних протруйників, але в кожному окремому випадку потрібно проконсультуватися з менеджерами Агрохімцентр.

Другие новости