Продавец ТОВ "Агрохімцентр ТД" развивает свой бизнес на Prom.ua 3 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
93 отзыва
Скидки от 5 до 35%!Купить со скидкой!
Мінеральне добриво Агрітек Паверфол Asco SС, 10 л

Мінеральне добриво Агрітек Паверфол Asco SС, 10 л

658 грн.

 • В наличии
 • Код: 1132
+380504622285
 • +380990015693
  Ярослав Михайлович (Добрива)
 • +380950706534
  Микола Михайлович (ЗЗР)
 • +380674017819
  Ярослав Михайлович
 • +380504163931
  Микола Михайлович
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мінеральне добриво Агрітек Паверфол Asco SС, 10 лМінеральне добриво Агрітек Паверфол Asco SС, 10 л
658 грн.
В наличии
Купить
+380504622285
 • +380990015693
  Ярослав Михайлович (Добрива)
 • +380950706534
  Микола Михайлович (ЗЗР)
 • +380674017819
  Ярослав Михайлович
 • +380504163931
  Микола Михайлович
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Мінеральне добриво Агрітек Паверфол Asco SС, 10 л

Agritech Asco SC – екстракт водоростей Ascophilum nodosum, який містить натуральні біологічно активні інгредієнти та мікроелементи для листкового живлення, особливо бор, цинк і марганець. Біологічно активними інгредієнтами є цитокініни, бетаїни, ауксини, гібереліни, які регулють насамперед ріст, формоутворення, розвиток рослин. Крім того до складу входять полісахариди, алгінати, ламінарини та вітаміни. Комплекс усіх цих речовин у сукупності з мікроелементами під час застосування має вражаючий агрономічний ефект на всі сільськогосподарські культури: підвищує стійкість рослин до грибкових захворювань, допомогає протистояти стресам, збільшує врожайність та покращує якість продукції.
Agritech Asco SC – містить повний спектр фітогормонів стимулюючої дії: цитокініни, бетаїни, ауксини та гібереліни, які регуляторно впливають на рослини та координують їх фізіологічні процеси. Система гормональної регуляції визначає характер протікання найважливіших фізіологічних процесів у рослині: ріст, формування нових органів, перехід до цвітіння і формування статі квіток, старіння листя, вихід із стану покою бруньок тощо.
Ауксинів найбільше у складі Agritech Asco SC, вони регулють процеси поділу та розтягнення клітин, стимулюють розвиток кореневої системи, регулюють транслокацію інших гормонів і асимілятів.
Гібереліни – активатори «початкових ефектів» у рослині – проростання зерна, вихід у трубку, утворення зерен, впливають на розтягнення клітин та проникність клітинної стінки, сприяють росту і розвитку, значному пришвидшенню утворення зеленої маси рослин.
Бетаїн стимулює синтез хлорофілу, підсилює здатність кореневої системи поглинати воду, підвищує стійкість рослин до низьких і високих температур, зменшує осмотичний потенціал всередині клітини, ефективний в стабілізації мембран та регуляції активності ферментів.
Цитокініни впливають на поділ клітин, сприяють пробудженню та зростанню бічних нирок, затримують старіння листя, перешкоджають руйнуванню хлорофілу, стимулюють синтез білка і хлорофілу. Обробка цитокінінами підвищує стійкість рослин до різних несприятливих умов середовища.
Agritech Asco SC є найбільш ефективним продуктом, стимулючим розвиток рослини та стійкість до фізіологічних та біологічних стресів.
Завдяки високому вмісту фітогормонів природного походження та мікроелементів для листкового живлення, стимулює ріст та розвиток рослин, підвищує врожайність та якість продукції.
Agritech Asco SC – висококонцентрована суспензія, яка містить 20% сухого екстракту бурої водорості Ascophilum nodosum. Екстракт водоростей Ascophilum nodosum є найкращим стимулятором поділу клітин, активує коренеутворення і ростові процеси рослин, стимулює утворення бруньок, усуває наслідки впливу несприятливих погодних умов, підвищує її стресостійкість.

 

Основні характеристики:

 • наявність біологічно активних компонентів та мікроелементів;
 • стимулює ріст, формоутворення та розвиток рослини;
 • збільшує врожайність та покращує якість продукції;
 • підвищує стійкість до фізіологічних та біологічних стресів

Сумісність:
Agritech Asco SC поєднується здебільшого з часто використовуваними агрохімікатами й пестицидами. Рекомендовано завжди проводити тест на сумісність й фітотоксичність.

inhalt asco sc

 

infographics agritecch asco

Основные
Страна производительУкраина
Производитель  Терра Тарса Украина
Тип комплексного удобрения  Минеральное
Пользовательские характеристики
ПроизводительTerra Tarsa
 • Цена: 658 грн.