Корзина
89 отзывов
Скидки от 5 до 35%!Купить со скидкой!

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Если Вас интересует какой то срочный вопрос, можете написать нам смс или в вайбер. Принимаем заказы мы каждый день, но отправка будет с 08:00 в понедельник С уважением: Андрей Чернышев +380631145124

Післясходовий системний гербіцид Серп

Післясходовий системний гербіцид Серп

294 грн.

 • В наличии
 • Код: 76
+380990015693
Ярослав Михайлович (Удобрения)
 • +380950706534
  Николай Михайлович (СЗР)
 • +380674017819
  Ярослав Михайлович
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Післясходовий системний гербіцид СерпПіслясходовий системний гербіцид Серп
294 грн.
В наличии
Купить
+380990015693
Ярослав Михайлович (Удобрения)
 • +380950706534
  Николай Михайлович (СЗР)
 • +380674017819
  Ярослав Михайлович
Описание
Характеристики
Информация для заказа

 Післясходовий системний гербіцид Серп

Гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних та злакових бур'янів в посівах сої

Діюча речовина:

імазетапір, 100 г/л
Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина
Формуляція: водорозчинний концентрат
Тарна одиниця: каністра 5л.
Характеристика та переваги:
 • Завдяки пролонгованій ґрунтовій активності препарат знищує не тільки бур’яни, що вегетують, але й бур’яни, що проростають, забезпечуючи тим самим надійний захист культурних рослин на протязі тривалого періоду.
 • Не справляє негативного впливу на культурні рослини за умов дотримання регламенту застосування.
 • Має широкий вибір способів та терміну використання.
Механізм дії:

Діюча речовина проникає через коріння та листя рослин, блокує у чутливих рослин синтез протеїну, що веде до припинення росту клітин і загибелі бур'янів.

При досходовому використанні у дводольних бур'янів ріст зупиняється у фазі двох листків, у злакових бур'янів — у фазі колеоптилю. При застосуванні препарату після сходів культурних рослин ріст бур'янів зупиняється через декілька годин після обробки.

Рекомендації щодо застосування: Препарат можна вносити з передпосівною культивацією на глибину не більш 6 см, а також після посіву до появи сходів, але в цьому випадку треба пам’ятати, що в посушливих умовах препарат треба заробити в грунт боронами. Та найбільш ефективним є використання гербіциду СЕРП® на ранніх етапах розвитку культури (фаза 3–4 справжні листки), коли дводольні бур’яни мають не більше 4, а злакові — 2–3 листків.
Сумісність з іншими препаратами: Препарат сумісний з більшістю пестицидів, проте в кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.
Приготування робочого розчину: Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/3 об'єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Потім доливають бак обприскувача водою до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.
Норма витрати робочого розчину: Становить від 200 до 400 л/га, в залежності від способу застосування та польових умов на момент внесення.
Погодні умови:

Оптимальні температури для застосування препарату +12°...+20°С. Застосування препарату за умов низьких температур (менше +10°С) знижує ефективність дії гербіциду на бур'яни внаслідок гальмування процесу фотосинтезу та метаболізму в рослинах за прохолодних умов.

Дощ впродовж 1 години після внесення препарату суттєво знижує ефективність його дії на бур'яни. Оскільки діюча речовина гербіциду має ґрунтову активність, ефективність препарату проти бур'янів, що проростають, залежить від наявності доступної вологи в ґрунті.

Фаза розвитку бур’янів:

Бур'яни мають активно вегетувати - фаза до 4 справжніх листків для однорічних дво­дольних, та фаза 2-3 листків для однорічних злакових бур'янів.

 

Ефективний контроль амброзії полинолистої можливий за умов внесення в фазу сім'ядолей - першої пари справжніх листків бур’яну.

Для боротьби з лободою білою оптимальною є фаза розвитку від сім’ядоль до 2 справжніх листків бур’яну, незалежно від його висоти.

Ознаки гербіцидної дії: Перші візуальні ознаки гербіцидної дії препарату на бур'яни з'являються через 5-7 днів після застосування гербіциду. У однорічних дводольних бур'янів спостерігається втрата тургору, пожовтіння та побуріння листя, у однорічних злакових бур'янів спостерігається побуріння та поява антоціанового забарвлення рослин. Повна загибель бур'янів настає впродовж 3-6 тижнів після обробки.
Фаза розвитку культурних рослин:

Препарат можна вносити як до появи сходів, так і після сходів культурних рослин — після утворення рослинами сої 2-3 справжніх листків.

Не рекомендовано застосовувати препарат Серп® у період появи сходів — утворення першого справжнього листка у культурних рослин, оскільки це підвищує ризик токсикації культурних рослин, а також може вплинути на строки їх дозрівання.

Застереження:
 • Зелена маса рослин може бути використана для годування тварин лише через 45 днів після застосування препарату Серп.

 • Не рекомендовано застосовувати препарат Серп на одному полі частіше ніж 1 раз на 3 роки.

 • Міжрядний обробок посіву проводять лише через 7-10 днів після внесення препарату.

 • Не рекомендовано застосовувати на полях, оброблених препаратом Серп, гербіциди групи похідних сульфонілсечовин, групи імідазолінонів, триазолпіримідинів впродовж усього сезону.

 • Не рекомендовано застосовувати гербіцид  у бакових сумішах з протизлаковими гербі­цидами.

 • Не застосовувати гербіцид у бакових сумішах з інсектицидами групи фосфорорганічних сполук або карбаматів, не проводити обробки інсектицидами цих груп в поточному році – це може спричинити тимчасову токсикацію культурних рослин.

 

РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура

Об'єкт, проти якого обробляється

Нормавитрати

препарату,

л/га

Спосіб, час обробок, обмеження

Соя

Однорічні дводольні та злакові бур'яни

0,5 - 1,0

Обприскування ґрунту до посіву (з заробкою), до сходів або обприскування посівів у фазі 2 - 3 трійчастих листків культури

 

СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ

Культура

Об'єкт, проти якого обробляється

Нормавитрати

препарату,

л/га

Спосіб, час обробок, обмеження

Люцерна 1 -го року життя

Однорічні дводольні та злакові бур'яни

0,5 – 0,7

Обприскування після утворення культурою 2-3 справжніх листків

Люцерна 2-го і наступного років життя

1,0

Обприскування посіву через 7-10 днів після першого укосу

Горох

0,8 – 1,0

Обприскування ґрунту до посіву, до сходів, або не пізніше 2 - 3 днів після посіву

0,5 – 0,7

Обприскування після утворення культурою 2 - 3 справжніх листків

Люпин (насіннєві посіви)

0,4 - 0,5

Обприскування посівів у фазі 3 - 5 справжніх листків культури

Основные
Тип воздействия на организмСистемные  
Содержание действующего веществаИмазетапир
Применение для культурСоя
Производитель  Нертус
Страна производительВенгрия
Упаковка
УпаковкаКанистра
Объем5.0 (л)
 • Цена: 294 грн.