Продавець ТОВ "Агрохімцентр ТД" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
232 відгуків
Скидки от 5 до 35%!Купить со скидкой!

Мікродобрива Еколайн-ефективність, якість, технологічність!

Пройшло вже понад 5 років як компанія «Екоорганік» представляє на ринку України високоякісні добрива для позакореневого підживлення. Свою діяльність компанія почала в якості ексклюзивного дистриб'ютора відомих виробників спеціальних добрив з Іспанії - компаній Арвенсис Агро і Камферти. Іспанські продукти швидко зарекомендували себе як високоякісні і ефективні, які відповідають вимогам агротехнологій, але їх вартість не дозволила зайняти лідируючі позиції на ринку України. У 2014 році було прийнято рішення про розробку, реєстрацію та подальший випуск власної лінійки спеціальних добрив які, з одного боку, відповідали всім сучасним вимогам до позакореневого підживлення рослин, а з іншого боку були доступні для українського товаровиробника.
В кінці зими 2015 році на ринку України були представлені перші 20 продуктів.

Застосування мікродобрив.


Реалізація генетичного потенціалу новітніх, високопродуктивних гібридів і сортів сільськогосподарських культур сьогодні вимагає застосування не тільки традиційних підходів в системах живлення, але і додаткових заходів, які націлені на забезпечення оптимальних умов для росту і розвитку рослин та одержання запланованого і якісного врожаю.
Позакореневе підживлення є саме тим інструментом, який дозволяє не тільки вносити коригування в раціон харчування рослин, але і впливати на їх ростові процеси, стійкість до несприятливих погодних умов, здатність протистояти збудникам захворювань і т. д..

Процес розробки мікродобрив «Еколайн»


При розробці композицій добрив було враховано грунтово-кліматичні умови нашої країни, умови вирощування культур, основні напрямки вирощування, винос елементів живлення рослинами. Основною метою при розробці лінійки було створення продуктів, які стануть конкурентами високоефективних, але дорогих імпортних добрив. В основу концепції лінійки було закладено кілька основних принципів, а саме:

1.100% ступінь хелатування іонів металів;

2.Максимально можлива концентрація елементів живлення (відсутність баласту);

3.Високоякісне сировину від провідних виробників;

  4.Современные технологии производства продуктов;

  5.Лояльная ценовая политика для агропроизводителей Украины;

  6.Полный контроль качества (с этой целью проведены работы и получен сертификат соответствия производства и контроля качества требованиям международного стандарта ISO 9001: 2015);

  7.Соответствие технологий и продуктов требованиям органического земледелия. В 2016 году часть продукции компании была сертифицирована на соответствие нормам «Органик Стандарт», что делает возможным ее использование в технологиях выращивания экологически чистой продукции.

Препараты Эколайн вне конкуренции

На сегодняшний день компания «Экоорганик» предлагает украинскому товаропроизводителю более 30-ти высококачественных инновационных продуктов.
Отдельно стоит обратить внимание на некоторые продукты, представленные от 2016 года:

 

  *Группа продуктов на основе фосфитов калия. Продукты этой группы отличает среди рынка не только уникальной формой фосфора, как элемента питания, но и его способностью противостоять развитию целого ряда заболеваний растений, и невероятная скорость, и степень усвоения.

 

*Препарати антистресанты до складу яких входять L-α амінокислоти, отримані мікробіологічним шляхом. Ці продукти дозволяють вивести рослини з стресових станів, обумовлених як несприятливими погодними умовами, так і фітотоксичної впливом хімічних засобів захисту рослин.

 

*Лінійка Грос з фітогормонами 2017 рік. До складу входять: ауксини, гібереліни, цитокініни. Які діють на рослину від проростання до дозрівання генеративних органів.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner