Продавець ТОВ "Агрохімцентр ТД" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
266 відгуків
Скидки от 5 до 35%!Купить со скидкой!

Добриво Партнер інструкція та дози застосування на Сою

Соя - високо білкова культура. Її зерно містить 33-42% білка і 17-20% жиру. При вирощуванні сої велике значення має оптимальне харчування з початку розвитку до кінця вегетації. Потреба в елементах живлення визначається біологічними особливостями сої. На початку вегетації вона розвивається повільно. Від появи сходів до цвітіння їй потрібно трохи елементів живлення: 18% азоту, 15% - фосфору і 25% калію. За наближення фази цвітіння вимоги культури до умов харчування зростають. У період від цвітіння до масового наливу бобів у сої найбільша потреба в елементах живлення: вона поглинає їх на 65% загального виносу урожаєм. Протягом вегетації вміст азоту в рослинах сої майже не змінюється, а вміст фосфору поступово зростає. Високий вміст калію спостерігається в період цвітіння. Порівняно з іншими культурами соя з урожаєм виносить багато азоту. На освіту 1т. зерна і відповідної маси соломи з ґрунту виноситься 70-75 кг азоту, 18-20 кг фосфору, 20-25 кг калію. Соя, як і горох, 50-60% потреби в азоті задовольняє внаслідок його фіксації з атмосфери. Фіксація азоту починається через 3-4 тижні після посіву і триває до дозрівання насіння. Однак на перших етапах росту і розвитку рослини не здатні повністю забезпечити себе азотом. Тому (Особливо в холодну і затяжну весну) культура вимагає додаткового азотного живлення. Звідси її позитивна реакція на внесення добрив.

Комплексне добриво партнер 13-40-13 (стандарт).

Добриво з відмінними властивостями розчинності, а також з вмістом схелатированных мікроелементів (EDTA) від українського виробника Partner. Азот, фосфор і калій забезпечує рослини елементами живлення, а здатність їх проникати в рослинні тканини компенсує можливу нестачу цих елементів. Також фосфор стимулює ріст кореневої системи. Норма застосування - 2 кг/ га В фазу від 2-3 тройчастых листя

Комплексне добриво партнер 20-20-20 (стандарт).

Водорозчинне добриво з відмінними властивостями розчинності, а також з вмістом схелатированных мікроелементів (EDTA) від українського виробника Partner. Відрізняється високим рівнем засвоєння рослинами, швидко компенсує нестачу поживних речовин. Збалансований комплекс макро - і мікроелементів забезпечує активний ріст і розвиток молодих рослин, накопичення і швидке пересування продуктів фотосинтезу. Норма застосування - 2 кг / га В фазу Бутонізації.

Комплексне добриво партнер 9-12-35 (стандарт).

Рекомендується під час цвітіння і наливу плодів. Підвищений вміст калію впливає на регулювання водного балансу, обмін речовин, транспорт цукрів і підвищує стійкість рослин до стресових ситуацій. Сприяє рівномірному дозріванню плодів, підвищує урожай, збільшує зимостійкість. Норма застосування - 2 кг / га У фазу формування бобів.

Реалізувати генетично закладений урожайний потенціал бобових допоможе такий препарат як Фульвитал Плюс з.п.

Лідер за позитивних відгуків від клієнтів!
Фульвитал Плюс
Комплекс натуральних, екологічно чистих і безпечних поживних елементів, гумінових речовин, фульвовых кислот. Від німецької компанії Humitech. Містить гумати, фульвокислоти, амінокислоти,вітаміни, мікро і макроелементи. Норма застосування - 100-150 г/га У фазу 2-3 тройчастых листя, бутонізація , налив бобів. Препарат позитивно впливає на процеси росту, обміну речовин і фотосинтезу, відмінно запускає процеси синтезу.

Мікроелемент Бор

Бор (В) необхідний рослинам сої протягом всієї вегетації. Він забезпечує транспортування асимілянтів у рослину. Оскільки бор відповідає за диференціацію клітин і формування клітинних стінок, при його дефіциті гостро страждають молоді органи, тобто відбувається відмирання точок росту. Бор збільшує кількість квіток і плодів, прискорює проростання пилкових трубок, завдяки чому запилення відбувається якісніше. Без нього порушується процес дозрівання насіння. Цей мікроелемент покращує надходження азоту. Позакореневе підживлення сої бором особливо важливо на кислих (рН <5,5) і лужні (РН> 7,5) грунтах.

Рекомендується внесення мікродобрива Ярило Бор (150 грам Бору/літр).

Норма застосування - 2,0-2,5 л / га В фазу 2-3 тройчастых листя, бутонізація.

 

Мікроелемент Молібден

Соя очень чувствительна к внесению молибдено содержащих удобрений. Молибден (Mo) способствует росту корней, ускоряет развитие и стимулирует деятельность клубеньковых бактерий, усиливает синтез хлорофилла. Этот элемент уходит в состав фермента Нитрогеназа, который способствует биологической фиксации азота из атмосферы. Специфическая роль молибдена в процессе азотфиксации обуславливает улучшение азотного питания бобовых культур, повышает эффективность фосфорных и калийных удобрений. При этом вместе с ростом урожайности под действием молибдена повышается содержание белка. Молибденовые микроудобрения на сое обычно применяются при предпосевной обработки семян и внесением по вегетации. Так обеспечивается раннее развитие клубеньков и усиливается их активность. Дополнительные обработки проводят на ранних стадиях развития растений - от 3- тройчастого листа до начала образования цветочных бутонов. Благодаря такому агроприёму усиливается ассимиляция азота, улучшается усвоение других элементов питания. Использование молибдено - содержащих микроудобрений - элемент интенсивных технологий выращивания сои.

Рекомендуется внесение микроудобрения Эколайн Молибден.

Норма застосування -0,5-1 л / га. від 3 - тройчастого листа до початку утворення квіткових бутонів.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner