Продавець ТОВ "Агрохімцентр ТД" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
281 відгук
Скидки от 5 до 35%!Купить со скидкой!

Протруйник Авіценна

Потужний і надійний захист зернових культур від шкідливих організмів

На сьогодні найважливішим заходом захисту зернових культур від дії шкідливих організмів є протруювання насіння.

Потужним і надійним є фунгіцидний протруйник Авіценна. Препарат має у своєму складі три діючі речовини: тебуконазол 50г/л, прохлораз 250г/л, крезоксим-метил 50г/л. Поєднання трьох діючих речовин із різними механізмами дії запобігає виникненню резистентності у збудників хвороб.

· Тебуконазол сприяє захисту проростків, інгібуючи біосинтез стерину, що викликає порушення у процесі поділу клітин і є причиною загибелі гриба. Тебуконазол гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. При цьому розвивається краще коренева система і це сприяє кращій перезимівлі зернові.

· Крезоксим-метил має лікувальну і захисну дію, і також стимулюючу.

· Прохлораз знезаражує ґрунт, діє як локальна дезінфекція.

Авіценна ефектиний протруйник завдяки трьом діючим речовинам.

Має широкий спектр захисту від захворювань культур. Препарат контролює на зернові наступні хвороби: сажкові, а саме:

1. Тверду сажку - Tilletia caries, хвороба проявляється тільки на початку молочної стиглості, збудник зимує в ґрунті. При роздавлюванні уражених колосків замість молочка виділяється сірувата рідина із запахом триметиламіну (запах розсолу оселедців), тому часто тверду сажку називають смердючою;

2. Летючу сажку - Ustilago tritici, захворювання проявляється на початку викидання колосу;

3. Карликову сажку - Tilletia controversa, уражений колос щільний, вкорочений, іноді навіть не виходить з пазухи верхнього листка, або залишається наполовину прикритий ним до повної стиглості;

4. Стеблову сажку - Urocystis tritici, виявляється на стеблах, листках і піхвах у вигляді довгастих опуклих смуг завдовжки до кількох сантиметрів, збудник зимує в грунті і насінні;

5. Фузаріозна коренева гниль - Fusarium culmorum, проявляється у вигляді побуріння первинних і вторинних корінців, підземного міжвузля і основи стебла. У вологу погоду на уражених органах утворюється рожевий наліт;

6. Церкоспорельозна коренева гниль - Pseudocercosporella herpotrichoides, збудник викликає почорніння коренів, підземного міжвузля і основи стебла;

7. Гельмінтоспоріозна (звичайна коренева гниль - Bipolaris sorokiniana, спостерігається побуріння, деформація проростків, які часто гинуть до виходу колеоптиля на поверхню ґрунту.

8. Снігова або фузаріозна плісень– Fusarium nivale, виникають водянисті плями, на яких утворюється спочатку ніжний, а потім рожевий наліт на листках.

Протруйник застосовують на пшениці, ячмені, овесі, просі, кукурудзі на зерно, льон-довгунець, також на ріпаку. На ріпаку протруйник контролює наступні хвороби:

1. Фомоз - Leptosphaeria maculans, проявляється у вигляді почорніння нижньої частини, в місцях ураження кора світліє, стає сірою і покривається чорними крапками. Стебло проростка висихає, стає трухлявим і, рослина гине. Збудник зберігається на насіння, рослинних рештках.

2. Альтернаріоз – Аlternaria brassicicola, хвороба викликає на сім'ї ядолях та листках ріпаку чорно-бурі або темно-сірі різко обмежені зональні округлі плями. На стеблах і гілках плями різні за величиною і формою, переважно витягнуті, темні, блискучі, часто зливаються, охоплюючи значно частину поверхні стебла або гілок.

Норми внесення:

Авіценну вносять у нормі 0,4-0,6 л/т на пшениці, ячмені, овесі, просі, льоні-довгунці. На кукурудзу на зерно препарат застосовують у нормі 0,5-0,6л/т, а на ріпаку 0,5 л/т. При протруюванні норма робочого розчину для зернових повинна становити 10л/т, для льону 3-5л/т, для ріпаку 10л/т.

Авіценна завдяки поєднанню трьох діючих речовин знищує інфекцію всередині насіння, на поверхні, та в ґрунті.

Але крім загрози сходам сільськогосподарським культурам від хвороб, великої шкоди завдають і комахи-фітофаги, які при накопиченні зможуть і призвести до повного знищення посівів.

У поєднані з фунгіцидним протруйником використовують інсектицидні протруйники такі як: Командор Екстра, Командор Гранд.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner