Продавець ТОВ "Агрохімцентр ТД" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
271 відгук
Скидки от 5 до 35%!Купить со скидкой!

Інсектицидний протруйник Командор Екстра

Командор Екстра має у своєму складі імідаклоприд 600г/л. За дією це контактно-кишковий, системний інсектицид від захисту посівів зернових, ріпаку, соняшнику, буряків цукрових, картоплі від широкого спектру комах-фітофахів, які завдають щкоду посівам у період сходів.

Протруйник Командор Екстра використовують проти блішок – Phyllotreta, злакових мух - Chloropidae, попелиць - Aphidoidea у нормі 0,3-0,6 л/т. Проти хлібної жужелиці - Zabrus tenebrioides на зернові норма витрати Командор Екстра становить 0,8-1,0 л/т насіння. Норма витрати робочого розчину 10 л на одну тонну насіння.

Також протруйник застосовують проти дротяників - Agriotes spp. На кукурудзі норма витрати препарату становить 5-9 л/т насіння. На соняшнику 8-12 л/т насіння. Норма витрати робочого розчину для кукурудзи, соняшнику 10-15л/т

На ріпаку проти ґрунтових шкідників та хрестоцвітних блішок - Phyllotreta spp. – 3-6 л/т. Проти комплексу шкідників сходів у посівах цукрових буряків застосовують у нормі 100-150 мл/ посівну одиницю.

На картоплі проти колорадського жука - Leptinotarsa decemlineata, дротяників – Agriotes spp., личинки пластинчастовусих – Scarabaeidae, чорнишів – Tenebrionidae у нормі – 0,2 - 0,3 л/т.

Імідаклоприд належить до хлорнікотинолів. Діюча речовина діє на нервову систему комах, при цьому блокує передачу нервових імпульсів. Поглинається кореневою системою під час проростання і поширюється по всій рослині. Тривала інсектицидна дія проти комах з гризучим і сисним ротовим апаратом це завдяки рівномірному розподіленню діючої речовини по рослині.

Командор Екстра має ряд переваг: спектр дії широкий; не викликає резистентності у комах-фітофагів; захист від ґрунтових і надземних шкідників; не викликає фітотоксичності у рослини; тривалий період захисту від комплексу комах-фітофагів.

Препарат не сумісний з препаратами, які мають сильно лужну або сильно кислу реакцію.

Перед протруюванням потрібно щоб насіння було очищеним від пилу, домішок, оскільки це зв'язку язує велику кількість робочого розчину і знижує ефективність препарату.

Командор Гранд за дією контактно-системний. Двокомпонентний Препарат : імідаклоприд 500г/л, альфа-циперметрин 50г/л.

Препарат має ряд переваг: поєднання двох діючих речовин запобігає виникненню резистентності у комах-фітофагів; широкий спектр дії від ґрунтових, наземних, а також комах з рядку лускокрилих - Lepidóptera (совки - Noctuidae); тривалий період захисту; репелентна властивість альфа-циперметрину та антистресова дія імідаклоприду; відсутність фітотоксичності для рослини; надійне утримання на поверхні насіння завдяки формуляції препарату.

Імідаклоприд діє на нервову систему комах. Альфа-циперметрин порушує проникненість клітинних мембран. Поєданння двох діючих речовин сприяє високій ефективності проти комах-фітофагів.

Завдяки наявності фумігантного ефекту альфа-циперметрину препарат діє і в ґрунтовій газовій фазі. Парі інсектициду проникаючи через органи дихання та покривні тканини комах сприяють пригніченню харчової активності, порушенню нервової системи.

Командор Гранд застосовують проти комплексу наземних та ґрунтових шкідників сходів у нормі 0,3-0,6 л/т для захисту пшениці, ячменю. А проти хлібної жужелиці - Zabrus tenebrioides – 1,0 л/т насіння. Для захисту кукурудзи проти комплексу ґрунтових та наземних фітофагів норма витрати становить 6,0-8,0 л/т насіння, соняшнику 8-10 л/т, ріпаку 3,5-7,0 л/т, сої 1,0-1,5 л/т, картоплі 0,2-0,35 л/т.

Норма витрати робочого розчину при протруюванні зернові повинна становити 10л/т , кукурудзи, соняшнику – 10-15л/т, ріпаку 8-10л/т, картоплі 10л/т.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner