Продавець ТОВ "Агрохімцентр ТД" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
271 відгук
Скидки от 5 до 35%!Купить со скидкой!

Аквалайт кондиціонер і регулятор pH і жорсткості води

Препарат Аквалайт - нормалізує рівень pH і жорсткість води в робочих розчинах для обприскування.Провідний постачальник ад'ювантів - компанія «Агротека», вивела на ринок препарат України Аквалайт, який нормалізує рівень pH і жорсткість води в робочих розчинах для обприскування

Типова ситуація: господарство придбало обприскувач за 250 000 євро, налаштувало точну навігацію, затоварилось дорогими оригінальними препаратами, а результати такі, немов рослини обробили просто водою з-під крана. Купа грошей витрачена даремно, не кажучи вже про недоотриманий врожаї. У таких випадках прийнято нарікати на постачальника або виробника ЗЗР, а заодно на агронома і погоду. Хоча найчастіше поясненням далеко ходити не треба, уважніше заглянувши в ... бак обприскувача.

- На нашому ринку поширена оману. Мовляв, є пестициди оригінальні, які гарантовано забезпечують стовідсоткову ефективність, і є генерики, від яких можна всього чекати. Якщо останні не спрацьовують, то всі розводять руками: нічого дивного! Проте, коли виникає проблема з ЗЗР відомих брендів, справа доходить до скандалу: як це так? ..., - за 13 років роботи на ринку агрохімії у генерального директора компанії «Агротека» Юрія Третяка склалося чітке бачення шляхів вирішення проблемних питань у сфері захисту рослин. Кілька років тому Юрій Третяк почав працювати в нетрадиційному для України сегменті агробізнесу - постачання таких хімічних препаратів як ад'юванти і засоби для очищення баків і систем обприскувачів. Це вже добре відомі вітчизняним аграріям ад'ювант - прилипач Глайдер, піногасник ПеноСтоп, а також унікальний препарат All Bright (Глл Брайт), який дозволяє повністю усунути ризик змішування препаратів під час обприскування, одночасно нейтралізуючи залишки бакової суміші.

- Наші препарати почали широко використовувати всі категорії агровиробників - від великих холдингів до невеликих фермерських господарства. Вартість використання цих коштів - всього лише менше 1 долара на 1 га. Однак реальна економічна вигода незрівнянно більшою завдяки істотному поліпшенню ефективності пестицидів і недопущення змішування пестицидів з різним дією на рослини. Важливість цього напрямку красномовно характеризує той факт, що за два роки у нас в Україні з'явилися конкуренти, і це чудово, - посміхається керівник компанії «Агротека».

У сезоні 2017 «Агротека» представила без перебільшення революційний препарат - кондиціонер і регулятор pH і жорсткості води Аквалайт.

- Де беруть воду, яку заливають в бак обприскувача? Правильно, в ставку або в кращому випадку з свердловини! На жаль, аналізів на рівень pH і на жорсткість майже ніхто не робить. Головне - встигнути провести обробку рослин в оптимальні агрономічні строки, використавши погодне «вікно». Разом з тим, не більше 20% водних ресурсів України мають більш або менш нормальні показники жорсткості. До того ж ця вода переважно дає лужну реакцію. Придбавши необхідне обладнання, протягом двох останніх років ми провели десятки аналізів в різних регіонах країни, підтвердили ці дані, - розповідає Юрій Третяк.

- Це означає, що переважна більшість широко вживаних засобів захисту рослин, змішані з лужною водою просто-напросто не працюють або втрачають значну частину своїх властивостей. Це гербіциди на основі 2,4-Д, дикамба, дикват, всі види гліфосату, інсектициди на основі фосфорорганикы і піретроїдів тощо. Оптимальний рівень рН для них знаходиться в межах 4,5-6,5. Тільки при цій умові вони дадуть 100-відсотковий ефект, задекларований виробником. Серед винятків можна назвати лише препарати на основі сульфонілсечовини, оптимальний рівень pH води для використання яких - 8 і вище, - продовжує Юрій Третяк.

Ще одна споріднена проблема - підвищена жорсткість води. Це означає, що в ній містяться вільні позитивно заряджені іони кальцію, заліза, натрію, калію та інших елементів, які в результаті хімічної реакції заміщення, змінюють молекулярну структуру пестициду. Тобто, пестицид перетворюється в речовину з іншими властивостями, а отже не виконує дію на яку він був розрахований.

- Унікальність Аквалайта раз в тому, що він одночасно нормалізує рівень рН у воді і знижує жорсткість води до норми, виконуючи роль буферного агента, який бере на себе вільні іони. В принципі цю проблему аграрії намагаються вирішити, додаючи сульфат амонію в робочий розчин. Так, він виробляє необхідну дію, однак його використання супроводжується цілим рядом організаційних проблем. Для початку його потрібно знайти, причому хорошої якості і вільним від домішок, підвезти на полі, засипати в кількості 5 кг на 100 л розчину і якісно розчинити. До того ж це речовина сильно піниться. Однак найголовніше, що вартість використання сульфату амонію є дорожчим порівняно з додаванням Аквалайту, який виконує дві функції одночасно, - стверджує Юрій Третяк.

У компанії «Агротека» заведено чітке правило - перед виведенням на ринок новий препарат, обов'язково повинен пройти багаторазові випробування в українських господарствах.

 - Это мы делаем для себя, чтобы быть уверенными в эффективности нашей продукции на все 100%. Хотя Аквалайт, как и другие наши средства, производится в ЕС и никаких сомнений в его качестве просто быть не может. К тому же, по результатам исследований в Украине мы можем утверждать, что применение наших препаратов позволяет существенно снизить норму воздействия воды и до 10% снизить норму использования пестицидов. Есть пока не полностью обработаны данные о росте урожайности на 5% и выше. Думаю, что в этом сезоне мы получаем новые данные, которые подтвердят эти цифры, - убежден Юрий Третьяк.

Також слід додати, що застосування ад'ювантів, піногасників, кондиціонерів і регуляторів води під час приготування робочих розчинів у країнах Заходу сьогодні - це норма, оскільки дозволяє гарантувати ефективність дії пестицидів і вберегтися від неприємних несподіванок. Інвестувавши 1-2 долари в 1 га фермер не тільки отримає гарантію того, що 100-150 доларів при цьому будуть ефективно використані, але убезпечить себе від потенційних втрат урожаю. А це вже набагато більші цифри ..

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner