
Інокулянт Ризогумін Рідкий для Гороху
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
- Очікується
- Код: 26
- +380 (99) 001-56-93Ярослав Михайлович (Добрива)
- +380 (67) 401-78-19Ярослав Михайлович
- +380 (50) 416-39-31Микола Михайлович (ЗЗР)
Ризогумін застосовується для бактеризації насіння гороху з метою поліпшення азотного живлення рослин, підвищення продуктивності культури.
До складу препарату входить суспензія бульбочкових бактерій гороху Rhizobium leguminosarum 31 (перший компонент) і розчин фізіологічно активних речовин біологічного
Фасовка: поліетиленові каністри ємністю 5, 10 л.
Норми витрати препарату інокулянту:
соя |
2 л/т |
горох |
0,5 л/т |
люпин |
600 мл/т |
Біопрепарат має багатофункціональний вплив на ріст і розвиток рослин. Забезпечує збільшення польової схожості і енергії проростання насіння, сприяє формуванню розвиненої кореневої системи і активного рослинно-бактеріального азотфіксуючих симбіозу, інтенсифікує процес фотосинтезу у рослин. Завдяки цьому насіння рослини мають збільшену площу асиміляційної поверхні як корені, так і наземної маси впливає на засвоєння поживних речовин. Крім цього, в результаті активної діяльності інтродукованих бактерій культура отримує додаткове азотне та фосфорне живлення. Препарат активно впливає на формування генеративних органів, сприяє суттєвому зростанню насіннєвої продуктивності культури.
Сума зазначених функцій забезпечує гарантоване достовірне зростання врожайності, а отримана продукція має поліпшені якісні параметри.
Достовірний ефект інокуляції забезпечується і при вирощуванні культури на ґрунтах з високою щільністю популяцій аборигенних бульбочкових бактерій.
Зовнішній вигляд. Рідина, розфасована у дві ємності (поліетиленові каністри ємністю 5, 10 л та поліетиленові флакони ємністю 2 л). В одній посудині знаходиться суспензія бульбочкових бактерій гороху R. leguminosarum 31 (перший компонент) в іншу - розчин фізіологічно активних речовин, мікро - і макроелементів (другий компонент). Препарат використовується для передпосівної інокуляції насіння шляхом механізованої або ручної обробки посівного матеріалу.
Ефективність. Врожайність гороху при бактеризації Різогуміном зростає на 15-25%, при цьому збільшується вміст білка в зерні.
УВАГА! Ефективність препарату досягається тільки за умови дотримання інструкції по застосуванню.
Порядок застосування Ризогумина.
Приготування суспензії препарату для обробки насіння. На одну гектарну норму насіння гороху витрачається 150 мл Ризогумина (на 1 т насіння - 500 мл). При цьому змішування складових біодобрива здійснюється безпосередньо перед інокуляцією насіння в співвідношенні 4: 1: чотири частини (120 мл / га) першого компонента і одна частина (30 мл / га) другого компонента (при обробці 1 тонни насіння це становить 400 мл компонента №1 і 100 мл компонента №2).
Перед використанням компоненти препарату збовтують, зливають в одну посудину, додають водопровідну воду, не містить хлору (з розрахунку 1 - 1,5% від маси гектарного дози насіння), перемішують і наносять одним з доступних способів на насіння. ). Наприклад, для бактеризації 300 кг насіння гороху слід використовувати 3 - 4,5 л води Використання для цієї процедури прилипач не обов'язково, оскільки в препараті містяться речовини полісахаридної природи, які забезпечують надійне утримання бактеріальних клітин на насінні.
При бактеризації слід особливу увагу приділити обсягу застосованої води, оскільки використання її більше рекомендованого кількості може призвести до втрати сипучості насіння і пошкодження його оболонки.
Бактеризація насіння гороху Різогуміном проводиться в день посіву (або за 1-2 дні до нього) на машинах типу ПК-20 "Супер" ПКС-20 Супер, ПК-20-02 Супер аналогічно протруювання згідно інструкції до машини. Попередньо машину треба ретельно очистити від залишків протруйників.
Застосування Ризогумина в технологіях вирощування гороху при використанні протруйників.
Здорове насіння не можна не протруювати, а в разі необхідності протруювання насіннєвого матеріалу дозволяється використовувати такі фунгіциди: Максим XL 035 FS, Фундазол, Вітавакс-200ФФ. При цьому протруювач застосовується за 7-10 діб до бактеризації насіння. У разі одночасного застосування фунгіцидів з бактеризацией дозу Різогуміну рекомендується збільшити вдвічі.
Застосування таких протруйників як Вінцит 050 CS, Колоссаль, Ламардор 400 FS не рекомендується, оскільки діючі речовини цих фунгіцидів негативно впливають на життєздатність і функціональну активність клітин бульбочкових бактерій гороху.
Застосування Різогуміну в технологіях вирощування гороху при внесенні в ґрунт гербіцидів. Оскільки перші етапи взаємодії бактерій з рослинами найбільш уразливі до дії пестицидів, то використання грунтових гербіцидів небезпечніше, ніж гербіцидів, що застосовуються по вегетуючих рослинах.
Використання гербіцидів Гезагард 500 FW, Пірат, Дуал, Харнес призводить до фитотоксическому действияю на рослини гороху та затримки формування бобово-ризобиального симбіозу. Тому при використанні Різогуміну в посівах гороху гербіциди необхідно вносити в ґрунт завчасно (за 7 - 10 днів до посіву) або після посіву інокульованих насіння. Технологічні процеси при цьому відбуваються в наступному порядку: пн, коткування, внесення гербіциду з його одночасним закладенням легкими боронами.
Оброблене мікробним препаратом Різогуміном насіння гороху повинен бути захищений від попадання прямих сонячних променів для збереження життєздатності бактерій.
Зберігання. Препарат зберігають у темному приміщенні або в холодильній камері при температурі не вище 10 ° С не більше 14 - 20 днів. Підвищення температури зберігання не вище 10 ° С небажано, оскільки може привести до зменшення терміну придатності біодобрива. Якщо препарат не відповідає вимогам сертифікату або виникли ускладнення, застосування його припиняють і повідомляють Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН та постачальника.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Упаковка | |
Упаковка | Каністра |
Об`єм | 5 л |
Користувальницькі характеристики | |
Вид добрива | Бактеріальні |
Оброблювані культури | Бобові |
- Ціна: Ціну уточнюйте